Lista produktów marki La Abuela Nieves

Tradycyjne hiszpańskie chipsy o smaku szynki iberyjskiej
Dostępne
Naturalne chipsy ziemniaczane o smaku szynki iberyjskiej. Produkowane zgodnie z tradycyjną recepturą. Idealna ilość soli podkreśla ich unikalny smak. Doskonałe jako przekąska na przyjęciach, czy do ulubionego filmu.
7,55 zł
Tradycyjne hiszpańskie chipsy solone
Dostępne
Naturalne chipsy ziemniaczane bez glutenu, GMO i konserwantów. Produkowane zgodnie z tradycyjną recepturą. Idealna ilość soli podkreśla ich unikalny smak. Doskonałe jako przekąska na przyjęciach, czy do ulubionego filmu. Ich krótki skład świadczy sam za siebie. Nie będziesz w stanie się im oprzeć!
7,55 zł
Naturalne hiszpańskie chipsy o smaku ziół śródziemnomorskich
Dostępne
Gdy myślimy o ziołach śródziemnomorskich przychodzi nam do głowy świeżość, szczęście, słońce i morska bryza. Wszystko to zawarte jest w naturalnych chipsach prosto z Hiszpanii. Najlepsze przyprawy tworzą idealną mieszankę, której smak zabierze Cię wprost do najlepszych regionów śródziemnomorskich. Oryginalny smak, który pokochasz już od pierwszego chipsa. Nie zwlekaj i spróbuj!
7,55 zł
Naturalne hiszpańskie chipsy o smaku pomidorów i oliwek
Dostępne
Ta niesamowita kombinacja zapewnia chipsy o delikatnym i bardzo charakterystycznym smaku. Starannie zbilansowana mieszanka dla najbardziej wymagającego podniebienia. Udało nam się uchwycić wyjątkowy smak najlepszych oliwek i najbardziej soczystych pomidorów z ogrodu, aby stworzyć eksplozję smaku, który pokochasz.
7,55 zł