Chipsy

Tradycyjne hiszpańskie chipsy La Abuela Nieves

La Abuela Nieves to jedna z największych hiszpańskich marek produkujących tradycyjne chipsy. Bazując na jednej, doskonałej odmianie ziemniaków, Agria, pochodzących z prywatnych plantacji ulokowanych na mapie Portugalii i Hiszpanii, zachowuje pełną świeżość wysokiej jakości składników, niezależnie od pory zbiorów. Bez glutenu i bez konserwantów – nieoczywiste zestawienia doceniane przez nawet najbardziej wymagających chipsożerców!

Najwyższa staranność to motyw przewodni marki, towarzyszący jej na każdym etapie produkcji. Od momentu przechowywania w magazynie, gdzie są starannie myte i obierane przez ścieranie, zapobiegające ewentualnym uszkodzeniom, krojone na cienkie plastry i smażone w wysokiej jakości oleju słonecznikowym, powoli, aby zachować doskonałą recepturę, aż zamknięcia w gotowej paczce – by oryginalnym smakiem podbić serca miłośników słonych przekąsek.

Delikatne czy wyraziste wersje smakowe? Tradycyjne chipsy, które skosztujesz w czasie domowego seansu filmowego lub te o niebanalnym zestawieniu składników, przywołujące klimat Morza Śródziemnego. W ofercie marki znajdują się cztery warianty smakowe: solone, pomidory i oliwka, zioła prowansalskie i szynka iberyjska.

Poznaj oryginalność, którą pokochasz od pierwszego spróbowania!

Top