Makarony

Tradycyjne makarony prosto z Włoch

Najlepsza opcja na szybki i pyszny obiad? Prawdziwy włoski makaron. Idealny do mięs czy sosów warzywnych, pozwoli Ci wyczarować wykwintne danie w domowym zaciszu. Klasyczne i pełnoziarniste makarony od dwóch producentów, Martelli oraz La Molisana sprawią, że powrócą wspomnienia z wakacyjnej podróży po słonecznej Italii.

Spaghetti, penne, maccheroni, fusilli – możliwości jest wiele. W zależności od Twoich potrzeb, kulinarnych pomysłów i gustów smakowych, przy zachowaniu pełnego poszanowania dla włoskiej tradycji, odkryjesz doskonałe receptury, które na stałe zagoszczą w Twojej kuchni.

Martelli, marka o wieloletniej, rodzinnej tradycji, tworzy produkty bazujące na domowych technologiach. Serce wkładane w każdy z nich, w połączeniu z unikalną recepturą, prowadzi do powstania luksusowych włoskich propozycji. Ich szorstkość i porowatość lub niemal perfekcyjnie gładka powierzchnia sprawiają, że harmonijnie komponują się z wieloma różnymi produktami.

La Molisana to rodzinna firma, która od lat tworzy makarony w oparciu o jakościową selekcję najlepszych odmian pszenicy. Propozycje podbijające najbardziej wyszukane gusta smakowe, zaskoczą wszystkich domowników doskonałym smakiem i będą powracać na Wasz stół!

Poznaj szeroką ofertę prawdziwych włoskich makaronów i daj się zaskoczyć ich niezwykłym smakiem!

Top