Woda i napoje

Orzeźwiająca woda i napoje z południa Europy

Doskonały sposób na ugaszenie pragnienia w gorący letni dzień czy unikalny napój, idealny dodatek do oryginalnych potraw – po wodę i napoje warto sięgnąć w wielu sytuacjach. Ich wyjątkowy smak i pochodzenie sprawią, że będziesz do nich wracał zarówno w pędzie życia codziennego, jak i przy nieco bardziej wyjątkowych okazjach.

Sanpellegrino, włoskie napoje cytrusowe produkowane na bazie wody mineralnej, są fantastycznym sposobem na orzeźwienie i ugaszenie pragnienia, zwłaszcza w okresie letnim. Pyszny napój gazowany, który sprawdzi się również do drinków, powstaje na bazie owoców dojrzewających w pełnym słońcu Italii. Nie zawiera glutenu i konserwantów – spróbuj i poznaj jego wyjątkowy smak.

Wody smakowe Frize, które pochodzą ze źródła umieszczonego setki metrów pod ziemią, przez sposób wydobywania, zachowują pełną świeżość i nie tracą unikalnych wartości. Dostępne w kilku smakach, łączą w sobie ciekawe składniki: limonkę, czerwoną porzeczkę, ogórka czy imbir. Odkryj niepowtarzalny smak wody mineralnej i wybierz wariant odpowiadający na Twoje potrzeby.

Jeśli poszukujesz wody o oryginalnym smaku i w eleganckiej butelce, sięgnij po VHC Barcelona. Wydobywana w okolicach Girony w Katalonii, charakteryzuje się lekko słonym smakiem, doskonale sprawdzającym się jako dodatek do różnorodnych potraw. Dzięki wysokiej zawartości sodu i wodorowęglanów oraz bogactwu minerałów, wspomaga procesy trawienia i pozwala na zachowanie odpowiedniego poziomu cholesterolu.

Wybierz opcję najlepszą dla Ciebie i odkryj wyjątkowe smaki!

Top