Najczęściej kupowane

Tradycyjne hiszpańskie chipsy o smaku szynki iberyjskiej
Dostępne
Naturalne chipsy ziemniaczane o smaku szynki iberyjskiej. Produkowane zgodnie z tradycyjną recepturą. Idealna ilość soli podkreśla ich unikalny smak. Doskonałe jako przekąska na przyjęciach, czy do ulubionego filmu.
7,55 zł
Naturalne hiszpańskie chipsy o smaku ziół śródziemnomorskich
Dostępne
Gdy myślimy o ziołach śródziemnomorskich przychodzi nam do głowy świeżość, szczęście, słońce i morska bryza. Wszystko to zawarte jest w naturalnych chipsach prosto z Hiszpanii. Najlepsze przyprawy tworzą idealną mieszankę, której smak zabierze Cię wprost do najlepszych regionów śródziemnomorskich. Oryginalny smak, który pokochasz już od pierwszego chipsa. Nie zwlekaj i spróbuj!
7,55 zł
Babcine buraczki zasmażane 480g
Dostępne
Doskonały smak domowych, zasmażanych buraczków. Doskonałe zarówno na zimno i na ciepło, wystarczy tylko podgrzać.
6,29 zł
Napój aranciata puszka 0,33l
Dostępne
Napój gazowany pomarańczowy SANPELLEGRINO L'aranciata w puszce 330ml. Wytwarzany tylko i wyłącznie z włoskich pomarańczy.
4,73 zł
Naturalne hiszpańskie chipsy o smaku pomidorów i oliwek
Dostępne
Ta niesamowita kombinacja zapewnia chipsy o delikatnym i bardzo charakterystycznym smaku. Starannie zbilansowana mieszanka dla najbardziej wymagającego podniebienia. Udało nam się uchwycić wyjątkowy smak najlepszych oliwek i najbardziej soczystych pomidorów z ogrodu, aby stworzyć eksplozję smaku, który pokochasz.
7,55 zł
Pesto kurkowe 160g
Dostępne
Pesto kurkowe - interesująca modyfikacja pesto sycylijskiego z istotnym udziałem „leśnego złota”, czyli grzybków kurek. Ich smak i aromat z łatwością przebija się przez kompozycję składników typowych dla czerwonego pesto i stanowi autorską propozycję kulinarną firmy Provitus.
7,65 zł