Provitus

Tradycyjne przetwory owocowe i warzywne

ProvitusProvitus to polska marka oferująca szeroką gamę tradycyjnych produktów, które od lat podbijają kulinarne gusta Polaków. Domowa receptura i dbałość o niepowtarzalność smaków, odpowiadają na potrzeby nawet największych smakoszy! Wysoką jakość przetworów owocowych i warzywnych, potwierdzają certyfikaty przyznane marce: HACCP, BRC Global Standard – Food oraz GOST R Goststandard.

Ogórki konserwowe, marynowana papryka, kapusta kwaszona czy zasmażane grzyby, stanowią doskonałe urozmaicenie codziennych posiłków, zwłaszcza dla miłośników domowych smaków. Provitus nie zapomina również o wielbicielach niebanalnych połączeń, oferując im chrzany czy pesto przygotowane według autorskiego przepisu.

Rozsmakuj się w prawdziwych polskich recepturach i znajdź coś dla siebie!

Provitus jest rodzinnym, polskim i tradycyjnym przedsiębiorstwem produkcyjnym w branży przetwórstwa owoców, warzyw i grzybów. Od 1988 r z sukcesem firma sprzedaje swoje produkty na rynku wewnętrznym i eksportuje do krajów europejskich a także do USA, Kanady, Izraela i Argentyny.

Provitus jest marką rozpoznawalną dzięki wysokiej jakości produktów zarówno w zakresie estetyki opakowań jak i ich walorów smakowych. Przetwory marki Provitus można znaleźć na półkach wiodących sieci handlowych t.j. Carrefour, Auchan, Real, Tesco, Kaufland, Polomarket, Alma, Bomi, Piotr i Paweł i innych.

Top